Tegin kodulehel uue kasutaja, aga sisse logida ei saa.

Kas te kontrollisite oma e-posti? Kasutajaks registreerimisel saadetakse teie poolt antud e-postiaadressile kinnituslink. Pärast lingi vajutamist teie konto aktiveeritakse ja saate turvaliselt sisse logida ning ostlemist jätkata.

Milliseid transpordivõimalusi te pakute?

Hetkel pakume Eesti ja Läti piires transporti kas kulleriga kätte või väiksema kauba korral Omniva pakiautomaati ning Soome piires kulleriga kätte või väiksema kauba korral SmartPost pakiautomaati. Rootsi ja Poola toimetame kauba kohale kulleritega.

Kui teil on küsimusi seoses kauba kätte toimetamisega või soovite kaupa tellida mõnda riiki, mis hetkel veel meie nimekirjas ei ole, siis võtke julgelt ühendust ja leiame lahenduse.

Milliseid maksevõimalusi te pakute?

Meie e-poes saab kauba eest tasuda kolmel viisil - arve alusel, teenuse PayPal kaudu või teenuse Maksekeskus kaudu.

  • Arve alusel - peale ostu sooritamist ja kinnitamist saadetakse teie e-postiaadressile arve, mille saate tasuda pangaülekandega. Arve tasumisel märkige kindlasti ära ka tellimuse number. Laos olemasolev kaup pannakse teele peale makse laekumist meie pangakontole.
  • PayPal - teenuse PayPal valimisel saate kaupade eest tasuda nii oma PayPal’i kontol oleva rahaga kui ka krediitkaardiga. Kogu maksmine toimub PayPal’i turvalises keskkonnas. Peale makse sooritamist vajutage kindlasti lingil “tagasi kaupmehe juurde”.
  • Montonio - teenus Montonio võimaldab tasuda kaupade eest kasutades pangalinki. Maksmine toimub turvalises Montonio keskkonnas. Peale makse sooritamist vajutage kindlasti linki “tagasi kaupmehe juurde”.

Mul on kõik lahtrid täidetud, aga ostukorvist edasi liikuda ei saa, sest leht ütleb, et sihkoht on valimata?

Kui olete valinud paki saamise viisiks Omniva automaadi, siis tehke ostukorvi lehele värskendus ehk refresh (tavaliselt ringikujuline nool internetilehitseja üleval servas). Peale seda ilmub kauba kohaletoimetamise valikute juures võimaluse alla “Transport Omniva pakiautomaati” kaks lisalahtrit, kus saate valida sihtriigi ja sobiva pakiautomaadi või postkontori.

Ma ei ole kindel milline varuosa täpselt minu masina mudelile sobib. Mis teha?

Kui te ei ole kindel, siis saatke oma sõiduki VIN - kood või registreerimisnumber (kui sõiduk on registreeritud Eestis või Soomes) ja soovitud varuosa andmed kas e-postiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või saatke oma küsimus Tootepäringu kaudu ja leiame vastuse.

Mul on oma töökoda/autoparandus ja sooviksin hakata teie koostööpartneriks.

Saatke kiri e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Edasi suhtleme juba teiega personaalselt.